RADY A NÁVODY

JAK NA TO?

Poradíme vám jak vymalovat byt, dům, chalupu. Jak natřít plot, střechu, pergolu. Jak na dekorační nátěry. Jsme SVĚT BAREV.

barvy laky Plzeň Šlajs Plzeň roudná svět barev barvy Plzeň Šlajs obchod barvy Plzeň malířské barvy Plzeň Šlajs barvy Plzeň

Připravili jsme pro vás jednoduché rady, tipy, návody, které vám mohou pomoci při vaší renovaci. Pokud si stále nejste jisti nebo máte nějaké jiné dotazy, spojte se s námi na tel. 602 641 087 a my vám hned poradíme.

barvy laky Plzeň svět barev Plzeň malování bytu Plzeň Šlajs barvy Plzeň obchod barvy Plzeň roudná Šlajs barevný svět Plzeň barvy Plzeň

MALOVÁNÍ BYTU – ještě před tím, než začnete s malováním bytu, je dobré si odpovědět na důležité otázky. Například pokud chcete malovat pro rodiče nebo pro děti, jestli chcete, aby zvolená barva byla otěruvzdorná nebo omyvatelná, bílá nebo barevná. Dále je nutné zhodnotit, v jakém stavu jsou stěny, které budete malovat, zda zda jsou viditelné praskliny, nerovnosti nebo je podklad nesoudržný. Je důležité než navštívíte prodejnu s barvami si připravit plán, aby jste věděli, co všechno budete potřebovat včetně výměry vašeho pokoje. Pro inspiraci se podívejte na níže uvedený video – návod.

Malování bytu – REMAL EXPERT, REMAL COLOR

ŘASY A PLÍSNĚ NA FASÁDĚ – Jak se řasy a plísně objeví na fasádě? Je možné předejít tomu, aby se vůbec na domě uchytily? Ovlivní vznik řas a plísní vhodný výběr fasádní barvy? Jak nejlépe se můžeme tohoto problému zbavit? Tyto a více otázek vám zodpoví níže uvedený video – návod.

Řasy a plísně na fasádě – odstranění a prevence

OMYVATELNÉ BARVY V INTERIÉRU – největší výhodou těchto barev pro váš dům je jejich větší odolnost vůči otěru a stěny se lépe udržují čisté. Mezi vhodné prostory pro omyvatelné interiérové nátěry patří například kuchyně, předsíně nebo dětské pokoje. Omyvatelný nátěr je pružný, elastický, pevný, dobře drží a není lesklý, ale má saténový vzhled. Jak postupovat při aplikaci omyvatelných barev vám ukáže níže uvedený video – návod.

Omyvatelná interiérová barva REMAL VINYL COLOR MAT

FASÁDNÍ BARVY – druhy fasádního nátěru vybíráme podle typu podkladu a zátěžovosti prostředí. Fasádní barvy dělíme na nejčastěji používané akrylátové, které mají výborné krycí schopnosti, jsou otěruvzdorné a omyvatelné. Dále jsou fasádní barvy silikonové, které jsou vysoce paropropustné, vodoodpudivé se samočistící složkou a fasádní barvy silikátové, vhodné pro renovaci památkových budov, protože na sebe vážou křemík a jsou vhodné na minerální podklad. Pro správný výběr vhodné fasádní barvy pro váš dům se podívejte na níže uvedený video – návod.

Fasádní barva – jak vybrat tu nejvhodnější

RENOVACE KOVOVÝCH ČÁSTÍ DOMU NEBO BYTU – pokud se rozhodnete renovovat staré kovové předměty, je dobré pro interiér zvolit vodou ředitelné nátěry, jejichž výhodou je rychlé schnutí a jsou bez zápachu a pro exteriér syntetické nátěry s větší odolností vůči povětrnostním podmínkám. Podívejte se na níže uvedený video – návod s přípravou podkladu a samotnou aplikací.

Renovace kovových předmětů

RENOVACE DŘEVA V EXTERIÉRU – pokud se rozhodnete pro nový nátěr plotu, pergoly nebo zahradního nábytku, je nutné nejprve správně připravit podklad, kdy je nutné dřevo obrousit, poté impregnovat proti škůdcům a pronikání vody do dřeva a následně natřít lazurovacím nátěrem. Jak si poradit například se suky a pod. se podívejte na níže uvedený video – návod.

Renovace nátěrů dřeva v exteriéru

Barvy Plzeň Šlajs svět barev malování pokoje Plzeň barvy laky Plzeň Šlajs Plzeň roudná barevný svět dům barev Plzeň Šlajs Plzeň roudná barvy Plzeň Šlajs Plzeň roudná svět barev Plzeň obchod s barvami Plzeň prodejna barev Plzeň Šlajs prodejna barvy Plzeň svět barev Plzeň barvy Šlajs